czwartek, 9 maja 2013

odcinek 38 39 40 41

38

Resto Bar może zostać zamknięty. Maxi, camila, Brako i Francesca wpadają na pomysł, jak zmniejszyć koszty przedstawienia, aby uniknąć zamknięcia lokalu. Germán nie zamierza przekładać ślubu na inny dzień. Violetta jest smutna, bo w tej sytuacji nie będzie mogła wystąpić w spektaklu. Angie rezygunuje z posady guwernantki Violetty.

39

Jest już coraz mniej czasu do ślubu Germana i Jade. Trwają poszukiwania nowej dziewczyny, która zastąpi miejsce Violetty. Camila nie chce wziąć udziału w przesłuchanu, gdyż obawia się porażki. Francesca zapisuje koleżankę na casting. Tomás ulega wypadkowi podczas tańca i myśli, że jego udział w show jest zagrożony. Antonio go uspokaja. Ostatecznie to Camila zostaje wybrana na miejsce Violetty.

40
Violetta odrzuca propozycję głównej roli w przedstawieniu, by udać się na przyjęcie zaręczynowe swojego ojca. Tomas przekonuje ją do uczestnictwa. Bohaterka ostatecznie wyraża zgodę, zjawia się w ostatniej chwili i dostaje owacje na stojąco. Jednak nagle zawalają się dekoracje!


41

Violetta nie może zdecydować czy bardziej kocha Leona czy Tomasa. Matías zostaje aresztowany, a Jade jest ścigana listem gończym. Pablo, obciążony winą za awarię dekoracji, odchodzi. Na dyrektora studia mianowany zostaje Gregorio.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz